آموزش رباتیک بهرود:

با مدیریت علیرضا صالح، عضو بنیاد ملی نخبگان
دارنده چندین مقام کشوری و بین المللی در رشته های مختلف رباتیک از جمله: رباتهای مین یاب، جنگجو، پرنده، مسیر یاب و پهباد.
طراح، برنامه نویس و مجری ساخت بسته های آموزشی رباتیک در ایران
طراح، برنامه نویس و مجری ساخت مسابقات رباتیک رومیزی مخصوص کودکان.

با توجه به گسترش و پیشرفت علم و تکنولوژی، دانش رباتیک به زودی یکی از مهمترین شاخه های علم خواهد بود. این دانش علاوه بر استفاده روزافزون آن در فناوری، کار کردن با ربات و ساخت آن موجب رشد و تفکر خلاقیت در کودکان و نوجوانان نیز خواهد شد.
خانه رباتیک بهرود با بهره گیری از متخصصین مجرب و خلاق در این رشته اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش رباتیک برای کودکان و نوجوانان نموده است تا علاوه بر آشنایی آنان با دنیای ربات ها، با آموزش و رشد استعدادهای نهفته و بالابردن توانایی های ایده پردازی و خلاقیت علمی و طراحی عملی برای گروه های سنی مختلف، تلاش می کند تا نقشی موثر در آماده سازی آینده درخشان فرزندان عزیز این مرز و بوم داشته باشد.

آموزش رباتیک به کودکان به عنوان یک سرگرمی در حال حاضر و به عنوان گام بزرگی در مشاغل و کارهای مهندسی در آینده برای کودکان محسوب می شود و آنها را به سمت موفقیت و پیشرفت در زندگی آینده شان سوق دهد.
آموزش رباتیک به کودکان می تواند به پیشرفت آن ها در زمینه درک مفاهیم ریاضیات، مفاهیم علوم بر پایه علم و الکتریسیته و انرژی خورشیدی ، علم مشاهده پدیده های طبیعی، برنامه نویسی و کدنویسی کامپیوتری، و مهندسی کمک بسیار زیادی کند.
علاوه بر موارد فوق پژوهشهای اخیر نشان دادند که کاربرد رباتیک در بهبود توجه و تمرکز کودکان بیش فعال موثر است.
ساخت ربات از آنجا که به نظم فکری و کنترل ذهنی بالایی نیاز دارد، همچنین نیازمند هماهنگی بالایی بین دست و فکر و چشم فرد است، می تواند در صورت استمرار موجب بهبود مشکلات تمرکز در کودکان دارای اختلال نقص توجه / بیش فعالی شود.
کلاس های رباتیک :
نحوه آموزش رباتیک

نحوه آموزش رباتیک

آموزش رباتیک بصورت نیمه خصوصی در مجموعه رباتیک بهرود تشکیل می شود .
آموزش های رباتیک با امکانات مخصوص رباتیک و بصورت کلاسی و کارگاهی و توسط اساتید مجرب و توانمند به علم رباتیک انجام می گیرد.
برنامه ریزی کلاس های رباتیک
برای هر گروه سنی برنامه آموزشی متناسب فراهم نموده ایم که در سطوح :
1. کلاس های مقدماتی رباتیک
2. کلاس های متوسطه رباتیک
3. و کلاس های پیشرفته رباتیک تشکیل می شود .
هر رده بندی با بسته های آموزشی ویژه برگزار خواهد شد